Αναλυτικά τα αποτελέσματα από το νέο Δ.Σ. της ΕΣΗΕΑ

05.06.2015 11:01

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των ψήφων για τις εκλογές στην ΕΣΗΕΑ με την Μαρία Αντωνιάδου να αναδεικνύεται ξανά πρώτη σε ψήφους.

Σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση το νέο Διοικητικό Συμβούλιο θα απαρτίζουν: Αντωνιάδου Μαρία, Δημήτρης Κοτταρίδης, Μάκης Διόγος, Χρήστος Μαζανίτης, Σταμάτης Νικολόπουλος, Σόνια Χαϊμαντά, Γιάννης Αγγέλης, Δημήτρης Τσαλαπάτης, Χρήστος Κυρίτσης, Νίκος Μηλιώνης,

Αναλυτικά όπως τα ανακοίνωσε η Εφορευτικη επιτροπή:

Ψήφισαν: 3.216  Έγκυρα: 3.093             Άκυρα: 46          Λευκά: 77  Εκλογικό μέτρο: 281

Έλαβαν:

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφοι: 1.202      Έδρες: 4

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

Ψήφοι: 529         Έδρες: 2

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

(FinancialCrimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

Ψήφοι: 353         Έδρες: 1

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΡΤ»

Ψήφοι: 300         Έδρες: 1

V. «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφοι: 281         Έδρες: 1

VI.Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» 

Ψήφοι: 231         Έδρες: 1

VΙI. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Ψήφοι: 197         Έδρες: 1

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα των σταυρών των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 3ης και 4ης Ιουνίου 2015.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 715 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 342 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 273 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 197 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ) 191
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 178
7 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 171
8 ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 156
9 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 156
10 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 151
11 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 145
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 133
13 ΧΑΒΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 120
14 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 119
15 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 117
16 ΒΟΥΡΒΟΥΛΗ ΓΚΕΛΛΥ (ΓΑΛΑΤΕΙΑ) 114
17 ΤΣΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 113
18 ΔΗΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚΗΣ) 96
19 ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 94
20 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) 94
21 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ 93
22 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 87
23 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 86
24 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) 84
25 ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ 79
26 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 78
27 ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ) 75
28 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 75
29 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
30 ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73
31 ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ 72
32 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 70
33 ΒΟΥΡΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 69
34 ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ 68
35 ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 67
36 ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 67
37 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 65
38 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64
39 ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62
40 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 61
41 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 59
42 ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 58
43 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
44 ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 56
45 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55
46 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 54
47 ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50
48 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 49
49 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48
50 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 48
51 ΑΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 44
52 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44
53 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 43
54 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42
55 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) 41
56 ΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
57 ΤΡΟΥΠΗΣ ΚΙΜΩΝ 41
58 ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40
59 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΣΑ (ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ) 39
60 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37
61 ΠΑΣΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37
62 ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 37
63 ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ 36
64 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34
65 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 34
66 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33
67 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 32
68 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30
69 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) 29
70 ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 29
71 ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 29
72 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29
73 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ 28
74 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28
75 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 26
76 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ 26
77 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
78 ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 26
79 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 26
80 ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
81 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 25
82 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 25
83 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 25
84 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 23
85 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 22
86 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22
87 ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 21
88 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21
89 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
90 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 18
91 ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 17
92 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17
93 ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15
94 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 15
95 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) 14
96 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13
97 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 13
98 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 13
99 ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
100 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12
101 ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 319 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 239
3 ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 200

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 144 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ 135 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 121
4 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 109
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 98
6 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95
7 ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91
8 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 88
9 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 86
10 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 86
11 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 76
12 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75
13 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 70
14 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 63
15 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ 62
16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ 61
17 ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
18 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 56
19 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 56
20 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 55
21 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 54
22 ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53
23 ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 51
24 ΡΟΖΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΑΝΑ 51
25 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
26 ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 45
27 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 44
28 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 44
29 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 42
30 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
31 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 39
32 ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 38
33 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 36
34 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35
35 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 34
36 ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 32
37 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32
38 ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 31
39 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 31
40 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28
41 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 26
42 ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ 24
43 ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 23
44 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
45 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18
46 ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 16
47 ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ 16
48 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13
49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 11
50 ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 11

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΔΕΔΕ ΣΟΦΙΑ 141 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 117

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

(FinancialCrimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 188 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ 157
3 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 122
4 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 113
5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 108
6 ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 81
7 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 77
8 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 71
9 ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 70
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 67
11 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 65
12 ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 57
13 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53
14 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 46
15 ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45
16 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 36
17 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 34
18 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31
19 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 29
20 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 28
21 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 25
22 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 25
23 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 23
24 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 23

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΡΤ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 228 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 133
3 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 57
4 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 49
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 42
6 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 40
7 ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 35
8 ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) 34
9 ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33
10 ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33
11 ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32
12 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ 28
13 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 27
14 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27
15 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26
16 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25
17 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 24
18 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 23
19 ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) 20
20 ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) 20
21 ΑΓΓΟΥΡΗ ΤΖΙΝΑ 18
22 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18
24 ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 17
25 ΒΟΡΙΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 17
26 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17
27 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 16
28 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) 16
29 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 15
30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 15
31 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15
32 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) 15
33 ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
34 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14
35 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12
36 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12
37 ΚΟΥΝΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11
38 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) 11
39 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 11
40 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ) 10
41 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9
42 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
43 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
44 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 8
45 ΧΟΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 8
46 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 7
47 ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4
48 ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 146 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 79
3 ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66

V. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) 113
3 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΝΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ 95
4 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 66
5 ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 49
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45
7 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45
8 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 35
9 ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29
10 ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 28
11 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) 24
12 ΔΗΜΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ 23
13 ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23
14 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21
15 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21
16 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 20
17 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18
18 ΚΑΡΑΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) 17
19 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 15
20 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ) 15
22 ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ 15
23 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
24 ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
25 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11
26 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11
27 ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ 9
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 9
29 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
30 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 8
31 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 5

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 125

VΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 154 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 69
3 ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) 53
4 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53
5 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 37
6 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 36
7 ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 34
8 ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 33
9 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 32
10 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31
11 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 30
12 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ 30
13 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30
14 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
15 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ 26
16 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 26
17 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 26
18 ΧΟΪΔΑΣ ΦΑΡΑΝΔΟΣ 26
19 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 24
20 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΜΕΜΗ 21
21 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 21
22 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 21
23 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 21
24 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 18
25 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18
26 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17
27 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
28 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 16
29 ΡΙΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16
30 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 15
31 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΑ 15
32 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΗΣ 15
33 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 15
34 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 15
35 ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 15
36 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14
37 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14
38 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΙΝΤΑ) 13
39 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13
40 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12
41 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
42 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11
43 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 11
44 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ 11
45 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 11
46 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
47 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 10
48 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 10
49 ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ) 9
50 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ) 9
51 ΝΟΥΝΤΛ (ΚΑΛΦΑ) ΚΑΡΟΛΙΝΑ 9
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 9
53 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9
54 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ 9
55 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΕΡΟΠΗ 7
56 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
57 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 91

VΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 73
3 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53
4 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50
5 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 44
6 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 44
7 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40
8 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΩ 40
9 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 39
10 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 38
11 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 36
12 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 28
13 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25
14 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24
15 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23
16 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 23
17 ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22
18 ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ 22
19 ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
20 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 21
21 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 21
22 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 21
23 ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 20
24 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
25 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19
26 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19
27 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 19
28 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 18
29 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 18
30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17
31 ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 17
32 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17
33 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
34 ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 16
35 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 15
36 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14
37 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 13
38 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13
39 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 13
40 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 12
41 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12
42 ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11
43 ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11
44 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 10
45 ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 8
46 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7
47 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97





Shortlink:

Contact us | About us | Terms & conditions | Privacy policy
Mikrometoxos 2014