Φωτιά στο Instagram: Αυτές οι δέκα έχουν τα ομορφότερα οπίσθια στο διαδίκ

01.08.2015 12:46

Είναι νέες, όμορφες, ταλαντούχες κι όλες τους ξεχωρίζουν για τους γλουτούς τους. Μπορεί κάποιες από αυτές να μην έχουν αναλογίες μοντέλων ωστόσο γυμνάζονται σε καθημερινή βάση για να διατηρήσουν αυτή την εντυπωσιακή σιλουέτα. Αξίζει; Βεβαίως καθώς είναι περήφανες για τα ζουμερά οπίσθιά τους δεν διστάζουν να τα βγάζουν προς τα έξω σε κάθε ευκαιρία.

http://www.huffingtonpost.gr/

Τα δέκα κορίτσια που ακολουθούν έχουν με διαφορά τα πιο όμορφα οπίσθια στο Instagram και ήταν… καθήκον μας να σας τα παρουσιάσουμε.

10. Julia Gilas – @juliagilas

9. Kathy Bentley – @kathyzworld

8. Lisa Morales – @misslisamorales

7. Joselyn Cano – @joselyncano

6. Hafiia Mira – @hafiiamira

5. Caitlin Rice – @caitlinricefit

4. Jen Selter – @jenselter3. Yovanna Ventura – @yoventura

2. Casi Davis – @casidavis

1. Niykee Heaton – @niykeeheaton





Shortlink:

Contact us | About us | Terms & conditions | Privacy policy
Mikrometoxos 2014